Novi uspesi članova

naslovnaOrganizacija Kulturni element već dugi niz godina bavi se unapređivanjem i pospešivanjem kulture i kulturne svesti u našoj zemlji. U saradnji sa mnogim kulturnim ustanovama organizovane su predstave, koncerti, izložbe i druge kulturne manifestacije.

Samo u proteklih sedam dana, naši članovi su ostvarili niz važnih uspeha i dostignuća.

Pre svega Ivan Plazačić i Ilija Višnjić su imali premijeru predstave SLUŽAVKA GOSPODARICA u SKC-u u produkciji Operose, zatim Slaven Čiča je uspešno uskočio u predstavu JADNICI u Operi i teatru Madlenianum.

Predsednik Kulturnog elementa Tadija Miletić je održao opersko dramsku radionicu u Operi i teatru Madlenianum u okviru Evropskih operskih dana, a naši članovi Jovana Čurović i Stevan Karanac su učestvovali u gala koncertu operskog studija Narodnog pozorišta u Beogradu.

Čestitamo našim članovima na fantastičnim dostignućima!